Co tady najdete...

Kurzy Pranic Healing

Kurzy Pranic Healing

Schopnost pracovat s energií a využívt ji pro zlepšení našeho zdraví, psychické harmonie a celkové posílení našeho života v sobě máme od narození. Je naší přirozeností. 

Na kurzech Pranic Healing se každý, kdo má zájem, může tuto jednoduchou a velmi účinnout techniku naučit.

Opravdu je to tak jednoduché? Ano!

Pránické terapie

Pránická terapie otevírá dveře k uzdravení toho, co nás v životě trápí nebo omezuje. Každá terapie je jedinečná, je to vaše individuální cesta, na které jsem vám podporou a průvodcem. 

Mám dar být průvodcem citlivým a laskavým, se kterým se můžete uvolnit a cítit se v bezpečí.

Jak pránická terapie probíhá?

Meditace

Meditace je jemná a nenásilná cesta k sobě. Vytváří prostor pro zastavení, zklidnění a propojení se svým vnitřním prostorem, který je jako nekonečný a často neprobádaný vesmír. V klidu a ztišení meditace otevíráme dveře, které nás vedou do vnitřního světa.

Namísto bytí hlavou a myšlenkami, prožíváme svou existenci v těle, srdci a na mnoha jiných rovinách.

book, pages, read

eBooky

Je toho mnoho, co s Vámi chci sdílet. Jednoduché techniky a uvědomění, které mi změnily život a které také pomáhají při pránických terapiích. 

V jednoduchosti je velká síla a také nám umožňuje, abychom to nové v životě skutečně dělali. Neraději mám vše, co se dá dělat „za pochodu“ v naší každodennosti.

Ebooky ještě zrají a potřebují chvíli, aby se narodily. Můžete se těšit 🙂

feather, ease, slightly

Podcasty

V podcastech najdete krátká zastavení a zamyšlení. V každém z nich povídám o tématu, které je v mém životě nebo v životech lidí kolem mě zrovna aktuální. 

Bez scénáře nechávám slova a pocity volně plynout. Na konci každého podcastu je krátká relaxace nebo meditace spojená s tímto tématem. 

Aby nebyly jen povídáním, ale také skutečným prožitkem na vlastní kůži a pohlazením na duši.