Podcasty

feather, ease, slightly

V podcastech najdete krátká zastavení a zamyšlení. V každém z nich povídám o tématu, které je v mém životě nebo v životech lidí kolem mě zrovna aktuální. 

Bez scénáře nechávám slova a pocity volně plynout. Na konci každého podcastu je krátká relaxace nebo meditace spojená s tímto tématem. 

Aby nebyly jen povídáním, ale také skutečným prožitkem na vlastní kůži a pohlazením na duši.

O bezmoci

S pocitem bezmoci se pravděpodobně setkal každý z nás. Jak mu lépe porozumět a co s ním můžeme dělat? Jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a pocity, abychom se z bezmoci vrátili k tomu, že jsme tvůrci svého života?

O perfekcionismu

Jak spolu souvisí perfekcionismus a vlídnost k sobě? Kde se v nás vzal a co dělá s naším životem? Můj první podcast není dokonalý. Úmyslně jsem tam nechala i přeřeknutí na začátku, i když jsem jej mohla vystřihnout. Protože o tom to je. Nemusíme být dokonalí, aby to, co děláme, mělo hodnotu a smysl. Abychom měli radost z tvoření 🙂

Úvodní epizoda

V úvodní epizodě povídám o tom, jak podcast vznikl a jaký je jeho záměr.

V podcastech žiju srdcem povídám o svých zkušenostech a o tom co v životě právě prožívám nebo co prožívají lidé kolem mě, třeba při pránických terapiích. Ukazuje se mi totiž, že tato témata se často prolínají společným sdíleným vědomím.