Kurzy Pranic Healing

Na dvoudenním kurzu s názvem „Základní Pranic Healing“ (Basic Pranic Healing) podle Mistra Choa Kok Sui se naučíte pracovat s energií a všechny potřebné techniky k posílení zdraví.

Základem Pranic Healing je cítění energie, čištění a energetizování. Tím se posílí přirozené sebeléčebné schopnosti těla. 

Na semináři probereme základní přírodní zákony, které veškerou léčitelskou práci umožňují:

– zákon samoléčení 

– a zákon životní energie

Dále se budeme zabývat hlavními technikami Pranic Healing, mezi které patří:

– čištění blokujících a nemocných energií

– vysílání čisté životní energie pro vitalizaci klienta 

– cítění energie – aury, čaker i oblastí energetické nerovnováhy

Prostudujeme energetické tělo – auru a 11 hlavních čaker. 

Na kurzu si všechny tyto nové techniky procvičíte a vše si vyzkoušíte při tréninku ve dvojicích. Je to krásná, léčivá a transformující zkušenost.

Pranic Healing je velmi jednoduché a přitom fantasticky komplexní. Schopnost pracovat s energií máme všichni vrozenou, jen ji mnoho z nás nemělo příležitost rozvíjet.

Seznámíte se s postupy neboli léčebnými protokoly na běžné potíže jako jsou rýma, kašel, únava, modřiny, řezné rány, krvácení z nosu, zánět močového měchýře, gynekologické potíže, zlomeninysrdeční problémy i mnoho dalších potíží. Pranic Healing se dá použít jakékoliv onemocnění.

Na kurzu se také naučíte Meditaci spojených srdcí, seznámíte se ze zákonem karmy a zlatého pravidla.

Naučíte se účinné techniky sebeléčení a osobního rozvoje.

Navíc si vyzkoušíte, jak vidět energii kolem nás a také auru.

Součástí kurzu je také léčení na dálku. Porozumíte tomu, jak to funguje naučíte se to používat. 

Každý účastník obdrží po absolvování semináře certifikát vydaný manilským Institute for Inner Studies, který spravuje odkaz Mistra Choa Kok Sui a je celosvětovým garantem kvality seminářů Pranic Healing.

Seminář je otevřený pro každého, kdo je starší 16ti let. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, vše se naučíte.

Vaše zkušenosti

"Krásný večer, Eliško, ještě jednou jsem chtěla poděkovat za jedinečný víkend. Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat, z krásné autentické atmosféry a krásných žen. Jsem fascinována a velmi vděčná za Tvoji skromnost, laskavost neuvěřitelný klid trpělivost a moudrost. Jsem velmi vděčná, že jsem Tě mohla poznat a učit se zrovna od Tebe."
Mariya
"Eliško, musím Ti napsat, jak jsem nadšená z kurzu. Děkuji Ti za velmi příjemný lektorský výklad. S pránou pracuji na sobě každý den a už mám pozvanou rodinu. Nejlepší kurz, na kterém jsem byla. Moc děkuji a pozdravuji Tě."
Katka
"Kdybych tušila, jak moc mi PH změní život, bývala bych šla na kurz mnohem dřív."
Tereza
"Moc děkuji za život proměňující zkušenost."
Jana
"Eliško, velice ti děkuji za dechberoucí víkend. Cítím obrovskou vděčnost, že jsem tam mohla být s tebou."
Šárka
"Děkuju za Tvé odhodlání a nadšení nám předávat tuto jednoduchou a účinnou praxi. Na PH 1 jsem byla opakovaně, vždy pod Tvým vedením. Byť ošetřuju i pomocí psychoterapeutické techniky, šla bych na Tvůj kurz díky jemné ženské energii a moudrosti, nenásilné motivaci, atmosféře, kterou kolem sebe tvoříš a šíříš i potřetí."
Ludmila
"Ahojky Eliško, chci se s tebou podělit o svou zkušenost po dvoudenním kurzu teď i víkendu, který byl mimochodem úplně úžasný. Hned v neděli jsem šla k mamce, abych ji pročistila, protože se doma stará o mého tátu, který je ve vigilnim kómatu... Provedla jsem jsem tři čištění celkové sedm čaker a večer před spaním mi mamka psala,že ji přestaly bolet karpaly. Tak jsem to dnes udělala u ní znovu a pak se zaměřila i na čištění vyloženě těch karpalu, tak uvidíme... A včera, jak jsem chtěla, aby mi Lucka na kurzu vyléčila adžna čakru, protože jsem měla furt hroznou alergii... Tak pak jsem celý den jen soplila i večer... No a dnes ráno jsem šla do práce a až v práci jsem si uvědomila, že jsem si nevzala prášek na alergii a že to bude den na prd, když budu furt pcikat... A víš co? Já dnes celý den vůbec nemám ani alergii, ani rýmu, ani nepcikam. To je prostě wau!!! Úplně úžasné, že uděláš takové "nic" a ono se toho stane TOLIK!!! Před chvílí mi mamka volala,že už může otevřít úplně celou dlaň a že začala chodit vzpřímeně!! A to během hodiny... Ještě jsem ji celou pročistila Taková nádhera, že tohle můžeš dělat svýma rukama."
Žaneta
"Příští den po kurzu jsem na dálku zkoušela skenovala auru a čakry kamaráda Míši. Normálně hustý, fakt to funguje. A on to cítil a já jsem zjistila, kde má problém. Jako já jsem úplně v šoku!"
Petra
"Ahoj, Eliško, chtěla jsem Ti moc poděkovat za krásný kurz Pranic Healing. Akorát sedím se vlaku směr Praha a jsem moc spokojena, veselá, nabitá a cítím se vyzdravěná. Jsem moc ráda, že jsem si dovolila zůstat ve ValMezu ješte jednu noc nechala procesy dosednout a užila si ranní vycházku okolo řeky. Velmi ráda jsem přijela za Tvoji krásnou energií. Úplně si mě to přitáhlo. Kurz se mi moc líbil. Velmi se těším, jak pranic healing vyzkousším na členech rodiny. Kyblíček a rozprašovač jdu koupit asi rovnou cestou z vlaku Mojí první klientkou bude pani Tlapkárková, kočičí slečna, která těžce nesla můj výlet na Moravu a velmi plakala a kuňkala po dobu mého výletu. Velmi mě oslovilo, jak jsi léčila kočičku, kterou ostatní kočičky šikanovaly. Ješte jednou děkuji za krásný kurz. Cítím se nádherně, krásně, lehce a jako na hvězdičce."
Radka
"Odteď mohu technikou Pranic Healing pomáhat i druhým. Je neuvěřitelné, jakou moc máme v rukou. Stačí objevit svůj skrytý potenciál."
Lucie


Termíny kurzů

Zde najdete nejbližší termíny kurzů. Kurzy obvykle vypisuju několik týdnů nebo měsíců před konáním podle aktuální situace a toho, jak vše plyne. 

Základní kurz Pranic Healing
v Praze 24. - 25.8.2024

 

 • Místo konání je Studio LOONA, Křižíkova 67, 186 00 Praha 8 – Karlín
 • https://mapy.cz/zakladni?source=addr&id=8990833&ds=1&x=14.4504789&y=50.0925362 &z=17
 • V sobotu i v neděli začínáme v 9:00 a končíme přibližně v 17:00. V sobotu, prosím, přijďte cca o 15 minut dřív, abyste se v klidu zaregistrovali.
 • S sebou si vezměte hrníček nebo skleničku, ze kterého budete pít, poznámkový blok, tužku a otevřenost novému poznání 😊
 • Na kurzu bude k dispozici malé občerstvení. Během kurzu budeme dělat kratší pauzy a také budeme mít cca 1 hodinu přestávku na oběd.
 • Kontakt: Eliška Gottfriedová,  605 961 046, eliska@zijusrdcem.cz, www.zijusrdcem.cz

 

Základní kurz Pranic Healing
ve Valašském Meziříčí 26. - 27.10.2024

 • Místo konání je Zámek Kinských, Zámecká 3, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
 • https://mapy.cz/zakladni?source=addr&id=11107802&ds=1&x=17.9683627&y=49.4784719&z=17
 • V sobotu i v neděli začínáme v 9:00 a končíme přibližně v 17:00. V sobotu, prosím, přijďte cca o 15 minut dřív, abyste se v klidu zaregistrovali.
 • S sebou si vezměte hrníček nebo skleničku, ze kterého budete pít, poznámkový blok, tužku a otevřenost novému poznání 😊
 • Na kurzu bude k dispozici malé občerstvení. Během kurzu budeme dělat kratší pauzy a také budeme mít cca 1 hodinu přestávku na oběd. Zámek je dál od centra, proto Vám doporučuji přinést si s sebou lehký oběd, který si můžete sníst v krásném přilehlém parku.
 • Kontakt: Eliška Gottfriedová,  605 961 046, eliska@zijusrdcem.cz, www.zijusrdcem.cz

Další termíny

Další kurzy Pranic Healing plánuji vždy postupně podle pocitu a když vše dozraje. Nechávám to volně plynout podle situace.

O nových kurzech pravidelně informuji na svém Instagramu a Facebooku.