Rodí se něco nového…

Rodí se něco nového… Plynu v proudu tvořivé energie. Nechávám se vést. Tančím životem.

Žiju srdcem

Jsem na cestě a některé věci zůstávají za mnou. Odcházejí, aby udělaly prostor novému.

Jako třeba mé staré webové stránky. Začaly mi být těsné, vyrostla jsem z nich. Energie se stala se nedílnou součástí mého života a všeho, co dělám. A také mnoho dalších témat. 

Přijetí sebe sama, uvědomování si a prohlubování propojení se svým ženstvím, odvaha vystoupit z řady a být sama sebou, mít se ráda taková, jaká jsem, být otevřená, upřímná, dovolit si zářit…

Zraje ve mně mnoho nových nápadů, jak se s vámi podělit o to, co jsem se na své cestě naučila a co pomáhá nejen mně, ale také skvěle funguje při terapiích a při sdílení.

To vše zakotví v tomto novém internetovém přístavu zijusrdcem.cz, který pro vás připravuju. Mám z něj velkou radost, i když se teprve vyvíjí.

Rozum mi našeptává, abych počkala, až bude vše hotové. Abych se držela zpátky. Srdce však říká něco jiného. Chce roztáhnout křídla a volně vzlétnout, neplánovat vše racionálně. Cítí, žije, má radost z tvoření. 

Rozhodla jsem se poslechnout své srdce a důvěřovat.

A tak s názvem Žiju srdce vznikají podcasty a také se objevuje ve všem ostatním, co dělám. Třeba na mém Instagramovém účtu.

Stejně jako před lety, kdy jsem se vydala na cestu, na které následuji své srdce, cítím i teď rozechvění. 

Vystupuji ze své komfortní zóny, z toho, co důvěrně znám. Na této cestě nejsou jistoty. Zato je zde spousta nového, posilujícího a vzrušujícího. Nové obzory a nekonečný oceán možností.

Stejně intuitivně, jako přišlo Žiju Srdcem, objevilo se i logo, které mě nyní provází. Roztančená žena – královna, v lehkosti a radosti. Hodně lidí v něm na první pohled vidí anděla. Věřím, že to není náhoda. Takové totiž často jsme. Andělské, božské, mnohovrstevnaté 🙂

Logo by mohlo být dokonale upravené profesionálním grafikem, aby vypadalo tak, „jak má, jak se to dělá“. Úmyslně takové není. Ve své jednoduchosti a zdánlivé nedokonalosti mi každý den připomíná, že takový je i život. Zdánlivě nedokonalý a přitom přesně takový, jaký je. Náš, jedinečný, neopakovatelný…

Cítím, že je toho hodně, o co se s vám chci dělit s nadějí, že vás podpořím na vaší cestě k sobě a k životu, jaký si přejete žít. V lehkosti, radosti a naplnění.  Postupně se vše bude objevovat na těchto stránkách.

S láskou,

Eliška

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *